Site Map

Bugün : 09.07.2020

Duyurular

Mobil İletişim Teknolojileri Alanında İki Yeni Çağrı Açıldı

01 Agu
Mobil İletişim Teknolojileri Alanında İki Yeni Çağrı Açıldı

TÜBİTAK tarafından 1003-Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı kapsamında "Mobil İletişim Teknolojileri" başlıklı yeni bir çağrı programı başlatılmıştır. Çağrı programında sunulan proje önerilerinin hem katma değeri yüksek, yaratıcı ve yenilikçi olması, hem de uygulama projelerine temel teşkil edecek veya uygulama projelerine girdi sağlayacak teknolojik ürün ve/veya bilgi üretmeye yönelik olması beklenmektedir. Bu çerçevede, Mobil İletişim Teknolojileri alanında ilk aşamada aşağıda belirtilen konularda "1003-Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı" kapsamında destek verilmek üzere çağrıya çıkılmasına karar verilmiştir. Proje başvurularında iki aşamalı başvuru sistemi uygulanacaktır. İlk aşama başvuruları için son başvuru tarihi 2 Eylül 2013 olarak belirlenmiştir.

Her bir çağrı için hazırlanan çağrı metinlerinde; çağrının amaç ve hedefleri, çağrıya özel hususlar ve çağrı takvimi hakkında detaylı bilgi mevcuttur.

Not: 1003-Öncelikli Alanlar Ar-Ge Projeleri Destek Programı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi http://www.tubitak.gov.tr/ardeb1003 adresinden alabilirsiniz. Başvurular için http://ardeb1003.tubitak.gov.tr adresine tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak: tubitak.gov.tr

Yazan Admin

Gönderildi Agu,01.2013

Bu yazı toplamda 1703 kez okundu
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

DuyurularToplam Ziyaret: 708518 Online Ziyaretçi: 9 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 48763 Bugünlük Ziyaret: 112