Site Map

Bugün : 09.07.2020

1.Isaf IT Security Fuarı

1.Isaf IT Security Fuarı

1999 yılında kurulmuş olan Marmara Tanıtım Fuarcılık, Türkiye'de "uluslararası ihtisas fuarları" düzenlemektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar tarafından onaylanmış olan Yurtiçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibidir.

Marmara Fuarcılık, düzenlediği fuarların tamamını yurtiçinde uluslararası sektörel fuar kapsamında düzenlemekte, bu amaçla çalışmalarını tüm dünyayı kapsayacak şekilde yapmaktadır. Bu çalışmalar esnasında, sektörlerin gelişmesi, uluslararası iletişimin artması ve işbirliklerinin gelişmesi amacıyla bilgi birikimini sektör ile paylaşmaktadır.

Marmara Fuarcılık, fuarını düzenlediği sektörlerle ilgili uluslararası özellikte yayınlar da hazırlamaktadır. Sektörle ilgili yayınlar, sektörü bilgilendirici, sektördeki ürünlerle ilgili dünyadaki yeni teknolojilerin anlatıldığı, farklı uygulamaların paylaşıldığı, sektörün her kesimine eşit mesafede duran özellikte hazırlanmaktadır.

FUARLARI

Marmara Fuarcılık, kurulduğu günden itibaren ISAF Fuarı'nı düzenlemektedir. İlk olarak 2000 yılında Ankara'da düzenlenen ISAF Fuarı, 2007 yılından itibaren İstanbul'da da düzenlenmiştir. 2007-2009 yılları arasında yıl içinde 2 kez düzenlenen ISAF Fuarı, Ankara'da 10 kez, İstanbul'da 5 kez olmak üzere 15 kez düzenlenmiştir. 20-23 Eylül 2012 tarihlerinde 16.kez düzenlenecek olan ISAF Fuarı, 2012 yılından itibaren;

  • ISAF SECURITY (16. Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Hizmetleri ve Rfid Fuarı)
  • ISAF FIRE (16. Uluslararası Yangın, Acil Durum, Arama-Kurtarma Fuarı)
  • ISAF SAFETY&HEALTH (1. İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı)
  • ISAF IT SECURITY (1. Bilgi, Data ve Network Güvenliği Fuarı)
  • ISAF SMART HOUSES (1. Akıllı Binalar ve Bina Otomasyonu Fuarı)

olmak üzere 5 fuarı kapsayacak şekilde düzenleniyor.

2007 yılında İstanbul'da düzenlenmeye başlanan LED Fuarı, 2007-2008 yıllarında aynı yıl içinde İstanbul ve Ankara'da düzenlendi. 2 kez Ankara ve 5 kez de İstanbul olmak üzere 7 kez düzenlenmiş olan LED Fuarı, 2011 yılından itibaren LED&LED LIGHTING FUARI adıyla düzenlenmektedir.

2012 yılında düzenlenmeye başlanan ELEX Fuarı (Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı) ve ELECTRONIST Fuarı (Elektronik Komponent, Güç Kaynakları ve Gömülü Sistemler Fuarı) Türkiye'de bu kapsamda düzenlenen ilk fuarlar olma özelliğine sahiptir.

ELEX Fuarı (Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı) Elektriğin üretiminden binalarımızın panosuna kadar (pano dahil) gelen ürünlerin sergilendiği, belirli bir alana yoğunlaşmış uluslararası bir fuardır
(Elektronik Komponent, Güç Kaynakları ve Gömülü Sistemler Fuarı), günümüzde artık hayatımızın her alanında kullandığımız tüm elektronik, teknolojik cihazları oluşturan parçaların sergilendiği bir fuardır.

Kaynak: fuartakip

Facebookta PaylaşToplam Ziyaret: 708504 Online Ziyaretçi: 6 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 790 Bugünlük Ziyaret: 109