Site Map

Bugün : 09.07.2020

CeBIT Bilişim Eurasia

CeBIT Bilişim Eurasia

HİFAŞ (Hannover Fairs İnterpro Uluslararası Fuarcılık A.Ş.), bilişim sektörünün en önemli uluslararası bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı olan CeBIT'i düzenleyen Deutsche Messe AG ile; Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği ve fuarı olan Bilişim'i düzenleyen İnterpro'nun ortaklığı ile 2000 yılında kurulmuştur.

Vizyonu

Avrasya, Ortadoğu ve Doğu Akdeniz Ülkeleri'e bilgi ve İletişim teknolojilerini, bu teknolojilerin günlük yaşama geçirilmesi yollarını göstermek, bu ülkelerdeki bilişim pazarlarının gelişmesine katkıda bulunmak. Bölgesel bilgi paylaşımı ortamı yaratmak ve bu yolla geniş kitlelerin bilgilenmesi ve bilinçlenmesini sağlamak.

Misyonu

Bilişim sektörünün Avrasya bölgesindeki en büyük teknoloji gösterisini gerçekleştirmek. Güçlü tanıtım ve pazarlama olanakları yaratmak. İş dünyasını bölgede buluşturarak yeni iş olanakları ve işbirlikleri yaratmak. Yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin bölge ülkelerine tanıtıldığı en gelişmiş toplu pazarlama ortamı yapmak.

İş Tanımı

Sektörün lokomotifi olacak, katılımcısını ve ziyaretçisini en doğru müşteri kitlesi ile buluşturacak platformlar yaratmak.

 

kaynak: hifas.com

Facebookta PaylaşToplam Ziyaret: 708477 Online Ziyaretçi: 6 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 7849 Bugünlük Ziyaret: 107