Site Map

Bugün : 09.07.2020

KALİTE 2013

KALİTE 2013

Kalite Fuarcılık, 23 yıllık sektör deneyimine sahip bir ekibin yeni bir kimlik altında, yeni projelerle ortaya çıktığı bir oluşumdur. Özellikle ihtisas fuarcılığı konusunda uzmanlaşmış ekip, bu konudaki tecrübe ve birikimini, sektöre artı değer yaratmak ve ülke ekonomisinin paralel gelişimi ile birlikte bu yapı içerisinde kullanmak amacındadır.

Ekibimiz 1989 yılından günümüze dek İş ve İnşaat Makineleri, Takım Tezgahları, Üretim Teknolojileri, Güç Sistemleri, Otomobil Servis Ekipmanları ve Lojistik gibi ülkemizin en önde gelen sektörleri ile Avcılık, Seramik-Porselen-Cam ve Şarapçılık-Peynircilik gibi çok spesifik konularda 100'e yakın fuarı başarıyla organize etmekle kalmamış; bu sektörler içinde yarattığı sinerji ve katma değer ile de öne çıkmayı başarmıştır.

Sektördeki tecrübesiyle hep bir adım önde olmayı ilke edinen, yeni projelerle fark yaratmayı amaçlayan Kalite Fuarcılık; Kalite'11 ve Beton'11 fuarlarını 2011 Ekim ayında tekrar düzenlemiştir. Bu fuarlar sadece ülkemizin değil, Ortadoğu, Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri ve Kuzey Afrika bölgesinin de rakipsiz fuarlarıdır.

 

Kaynak: Kalite Fuarcılık

Facebookta PaylaşToplam Ziyaret: 708525 Online Ziyaretçi: 8 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 7852 Bugünlük Ziyaret: 113