Site Map

Bugün : 21.08.2019

Haberler

Bilişim 500′de geri sayım başladı.

11 Tem
Bilişim 500′de geri sayım başladı.

Türkiye'de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan Bilişim 500, bu yıl 13. kez bilişim alanındaki en büyük 500 Bilişim Şirketi'ni açıklayacak. Bu yıl ilk defa şirket tipine göre düzenlenen Bilişim 500, Türkiye pazarına girecek yabancı şirketlere referans olma özelliği de taşıyor. 

İnterpromedya tarafından 13 yıldır aralıksız olarak hazırlanan "İlk 500 Bilişim Şirketi" araştırması yenilenen yüzü ve yeni sıralama yöntemiyle açıklanacak. 16 Temmuz'da Grand Cevahir Otel'de düzenlenecek törende açıklanacak sonuçlar donanım, yazılım ve hizmet gelirlerinin yanı sıra faaliyet alanlarına göre şirketleri dokuz temel kategoride sınıflandırıyor. Türkiye'deki bilişim pazarının gelişimini, eğilimlerini ve beklentilerini ortaya çıkaracak Bilişim 500, bu yıl ilk kez şirket tipine göre düzenlendi. Şirketleri öncelikle Türkiye merkezli üretici, Türkiye dışı merkezli üreticinin Türkiye temsilcisi, sistem entegratörü, hizmet sağlayıcı, telekom, dağıtıcı, perakende zinciri, bayi ve e-ticaret kategorilerinde ele aldı. Şirketler aynı zamanda donanım, yazılım ve hizmet gelirlerine göre de sıralandı.

CEO'ların hedefleri de açıklanacak

Kategoriler ve satış gelirleri dikkate alınarak hazırlanan Bilişim 500 araştırması, aynı zamanda yerli ve yabancı tüm şirketler için yeni yatırım kapılarını açacak.

Türkiye çapında Bilişim 500 araştırmasına katılan şirketlerin CEO'larının görüşlerine yer verildiği ankette üst yöneticilerin beklentileri, açıklanacak.

Yazan Admin

Gönderildi Tem,11.2012

Bu yazı toplamda 948 kez okundu
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Ön Kayıtlar Başladı!

ön kayıtlar başladı

DuyurularToplam Ziyaret: 531763 Online Ziyaretçi: 4 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 280810 Bugünlük Ziyaret: 37