Site Map

Bugün : 23.01.2022

Haberler

Adana Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitiminde Altıncı Dönem Başlıyor (24-25 Eylül / 1-2 Ekim 2016)

16 Agu
Adana Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya Eğitiminde Altıncı Dönem Başlıyor (24-25 Eylül / 1-2 Ekim 2016)

BeÅŸimci eÄŸitim döneminin baÅŸarıyla tamamlandığı ADANA DÄ°JÄ°TAL PAZARLAMA VE SOSYAL MEDYA UZMANLIÄžI EĞİTÄ°MÄ°'nde altıncı dönem baÅŸlıyor.

Åžirketlerinin,kurumlarının dijital dünyada bir adım önde olmalarını  saÄŸlamak ve bu uzmanlık eÄŸitimini alarak  iÅŸ dünyasında yer almak isteyen katılımcılar heyecanla eÄŸitimin baÅŸlayacağı günü bekliyor.

NEDEN BÄ°ZÄ° TERCÄ°H ETMELÄ°SÄ°NÄ°Z

 • Sosyal Medya Uzmanı olacak ya da kendisine daha fazla yetenek kazandıracak kiÅŸiler düzenlediÄŸimiz eÄŸitim içeriÄŸi ve eÄŸitmen kadrosuyla en iyi eÄŸitimi almış olacaklar.

 • Türkiye’nin projeli tek sosyal medya eÄŸitimi sertifika programı! Teorik bilgileri tekrara düÅŸmeden oluÅŸturulan eÄŸitim piramitinde bol uygulamaların olmasının yanı sıra proje dersiyle de düzenlenen benzeri eÄŸitimlere göre fark yaratıyor.

 • Deneyimli Hocamız Yılmaz BOZAN sayesinde profesyonel sosyal medya eÄŸitimi alabileceksiniz.

 • EÄŸitmenimizin yanı sıra eÄŸitim süreci içerisinde aldığınız eÄŸitimin kalitesini parlatıyoruz.

 KÄ°MLER KATILABÄ°LÄ°R

Sosyal Medya Uzmanlığı konusundaki sertifika alma ve eÄŸitimi tam olarak benimsemek, verilen derslerin çeÅŸitliliÄŸi ile teorik bilginin birleÅŸimi dahilinde verimli sonuçların ortaya çıkmasını saÄŸlamaktadır. Teorik bilginin tek başına yeterli olmadığının bilincinde olmak ve uygulamalı olarak da iÅŸleme alınan bilgiyi desteklemek, en seviyede verim alımı ile baÅŸarıya ulaÅŸmanın yoludur. Buna ek olarak proje ile geliÅŸtirilen kabiliyet sayesinde Sosyal Medya Uzmanlığı tam olarak amacına ulaÅŸacaktır.

 

       - Kimler Katılmalı

  • Her çeÅŸit ürün ve hizmetlerini, internet ortamını kullanarak satmak isteyenler;hedef kitle ile belirlenecek olan satış ve pazarlama iÅŸlemleri, bu kitleye ulaÅŸmanın en doÄŸru ve kısa yolunu bulmakla baÅŸlayan bir süreçtir. Bu süreç neticesinde en doÄŸru yola ulaÅŸacak verimli bir dijital pazarlama ortamı yakalanacaktır. Ä°nternet ortamını ve sosyal medya gücünü kullanmayı bilmek hedef kitleye ulaÅŸmanın en doÄŸal yoludur.

  • Kendi iÅŸini kurmak isteyen ve kendi iÅŸinin patronu olmak isteyenler; Marka ve ürünü sosyal medya kanallarına nasıl monte edildiÄŸini bilmek ve bu konuda bilgi, beceri sahibi olmak için Sosyal Medya Uzmanlığı eÄŸitim programına katılmak, internetin karmaşık dünyasının sosyal medya üzerinde ki etkisini analiz etmek gereklidir. Sıfırdan oluÅŸturulacak bir markanın en hızlı yayılacağı ve baÅŸarıya ulaÅŸacağı alan kesinlikle Sosyal Medyadır.

  • Kariyer planlarını dijital pazarlama ve sosyal medya alanında yapmak isteyenler;kariyer için ortaya konulacak bir projenin varlığı, geliÅŸimi ve neticesi, sosyal medyada bulacağı etki ile doÄŸru orantılıdır. Sosyal medyada günlük varyasyonların ne ifade ettiÄŸini anlamak ve müdahale becerilerini geliÅŸtirmek için, eÄŸitim programında elde edilecek her bilgi, bu yolda noktasal bir veri iÅŸleme analizi yeteneÄŸine sahip olmanızı saÄŸlayacaktır.

  • Pazarlama ve satış konusunda profesyoneller (uzmanlar, uzman yardımcıları ve yöneticiler); Bu alanda lider marka ve pazarlama konusunda profesyonellerin, günlük bazlı tepki gösteren ve anlık deÄŸiÅŸim ile yenilikçi bir ufka yönelmesi konusunda, takip yetenekleri ve yeni projeleri eksiksiz sunmaları uygulama gücü ile birleÅŸtirmeleri demektir. Sosyal medya yetisi global bazda sonu olmayan etkilere sahiptir.
   Yöneticilerin ve profesyonellerin Sosyal Medya eÄŸitimleri ile mevcut bilgilerine yenileri ekleyerek markalarını geliÅŸtirme sürecinde ilerlemeleri bu program dahilinde mümkündür.

 • Dijital içerik geliÅŸtiriciler, Ürün ve hizmet geliÅŸtiricileri, Strateji uzmanları, iletiÅŸim ve halkla iliÅŸkiler uzmanları;Ä°çerik geliÅŸtiricilerin farklı platformlardaki hedef kitlelere ulaÅŸmaları, Sosyal Medyadaki popülerlik ve etkileÅŸime müdahale gücünü elde etmeleri, hedef kitleyi daha iyi anlamaları ve stratejilerini bu doÄŸrultuda deÄŸiÅŸtirmeleri için Sosyal Medya eÄŸitim ve benzersiz ders programı dahilinde yararlanmaları, deneyimlerini, yeni trend ve uygulamaları nasıl yönlendirmeleri gerektiÄŸini kavramaları adına gerekli bir husustu

 • Kariyer yaÅŸantısında tam donanımlı olmak isteyenler; Çalıştığınız firmada daha fazla yükselmek ,dijital projelerde söz sahibi olabilmek,planlanan projelere profesyonel gözle bakarak iÅŸ yönetime hakim olmak gibi bir çok nedenden dolayı yeteneklerini arttırmak isteyenler bu eÄŸitime katılabilirler.

 EÄŸitimin içeriÄŸi,ücreti,detayları için sosyalmedya.cubited.org adresini tıklayarak bilgi alıp kaydınızı yaptırabilirsiniz.


KATILIMCILARIMIZIN GÖRÜÅžLERÄ°

Kayıt için geç kalmamanızı tavsiye ediyoruz.

sosyalmedya.cubited.org

Yazan Admin

Gönderildi Agu,16.2016

Bu yazı toplamda 4026 kez okundu
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Ön Kayıtlar Başladı!

ön kayıtlar başladı

DuyurularToplam Ziyaret: 974812 Online Ziyaretçi: 3 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 449217 Bugünlük Ziyaret: 107