Site Map

Bugün : 23.09.2021

Haberler

Adana E-Ticaret ve Sosyal Medya Eğitimi 2021

07 Eyl
Adana E-Ticaret ve Sosyal Medya Eğitimi 2021

Adana E-Ticaret Eğitimi ÇUBİTED derneği Mag-Net Web ve İdeasoft iş birliği ile yapılmaktadır. Adana da E-ticarete girmek isteyen girişimciler veya işini E-ticarete taşımak isteyen firmalara verilen bir eğitimdir.


Adana E-Ticaret Eğitiminin amacı E-ticarette ürünlerini satmak isteyen firmaların veya girişimcilerin izlemeleri gereken yollar anlatılır. Doğru E-ticaret paketleri nasıl seçilir, sanal pos, pazar yeri gibi entegrasyonlar nasıl yapılır, satış ve satış sonrası ne gibi çalışmalar yapılır, hedef müşterilere nasıl ulaşılır gibi konular bu eğitimlerle vermekteyiz.


E-Ticaret sitenizdeki ürünleri hedef kitlelere ulaştırmak için Sosyal Medya yönetimi konusunuda bu eğitimde işlemekteyiz. Facebook ve İnstagram hesapları nasıl açılır. Post tasarımlar nasıl yapılır, sosyal medya için video nasıl montajlanır, hazırlanan postlar reklama nasıl çıkılır uygulamalı olarak bu eğitimde anlatılacaktır.


Eğitimi alan kişiler E-Ticaret de kafasına takılan tüm soru işaretlerine cevap bulur ve bilinçli bir şekilde E-Ticarete giriş yapar. Bu eğitimle E-ticaret başarı oranınızı fazlasıyla arttırmış olursunuz.

Kayıt için: https://bit.ly/3gRXZnO

Yazan Admin

Gönderildi Eyl,07.2021

Bu yazı toplamda 56 kez okundu
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Ön Kayıtlar Başladı!

ön kayıtlar başladı

DuyurularToplam Ziyaret: 916211 Online Ziyaretçi: 7 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 429082 Bugünlük Ziyaret: 159