Site Map

Bugün : 23.01.2022

Haberler

Adana E-Ticaret ve Sosyal Medya EÄŸitimi 2021

07 Eyl
Adana E-Ticaret ve Sosyal Medya EÄŸitimi 2021

Adana E-Ticaret EÄŸitimi ÇUBÄ°TED derneÄŸi Mag-Net Web ve Ä°deasoft iÅŸ birliÄŸi ile yapılmaktadır. Adana da E-ticarete girmek isteyen giriÅŸimciler veya iÅŸini E-ticarete taşımak isteyen firmalara verilen bir eÄŸitimdir.


Adana E-Ticaret EÄŸitiminin amacı E-ticarette ürünlerini satmak isteyen firmaların veya giriÅŸimcilerin izlemeleri gereken yollar anlatılır. DoÄŸru E-ticaret paketleri nasıl seçilir, sanal pos, pazar yeri gibi entegrasyonlar nasıl yapılır, satış ve satış sonrası ne gibi çalışmalar yapılır, hedef müÅŸterilere nasıl ulaşılır gibi konular bu eÄŸitimlerle vermekteyiz.


E-Ticaret sitenizdeki ürünleri hedef kitlelere ulaÅŸtırmak için Sosyal Medya yönetimi konusunuda bu eÄŸitimde iÅŸlemekteyiz. Facebook ve Ä°nstagram hesapları nasıl açılır. Post tasarımlar nasıl yapılır, sosyal medya için video nasıl montajlanır, hazırlanan postlar reklama nasıl çıkılır uygulamalı olarak bu eÄŸitimde anlatılacaktır.


EÄŸitimi alan kiÅŸiler E-Ticaret de kafasına takılan tüm soru iÅŸaretlerine cevap bulur ve bilinçli bir ÅŸekilde E-Ticarete giriÅŸ yapar. Bu eÄŸitimle E-ticaret baÅŸarı oranınızı fazlasıyla arttırmış olursunuz.

Kayıt için: https://bit.ly/3gRXZnO

Yazan Admin

Gönderildi Eyl,07.2021

Bu yazı toplamda 259 kez okundu
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Ön Kayıtlar Başladı!

ön kayıtlar başladı

DuyurularToplam Ziyaret: 974835 Online Ziyaretçi: 4 Bu Sayfaya Toplam Ziyaret: 449234 Bugünlük Ziyaret: 108